Aksaray Saç Ekim Merkezi

Aksaray Saç Ekim Merkezi Dr.Ziyaeddin Ercan ve Ekibi ile beraber saç ekimi,sakal ekimi,bıyık ekimi yapmakta  ve saç tedavileri ile hizmet vermekteyiz.

Aksaray Saç Ekim MerkeziAksaray Saç Ekim Merkezi olarak farkımız ise
* Doktor kontrolünde işlem yapmaktayız.
* Danışanlarımızı işlem öncesinden başlamak üzere işlem sırasında ve işlem sonrasında bir yıl boyunca yakın dan  takip etmekteyiz.
* Yaptığımız Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi yaptıran danışanlarımız ile sonuç garantili olarak anlaşmakta danışanlarımıza vaat ettiğimiz sonuç noktasında danışandan kaynaklı bir sorun olsa bile arkasında durmakta kesin memnuniyeti esas kabul etmekteyiz.
* Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi sonrası danışanlarımızı yakından takip etmekte belli aralıklarda Konya da iseler kliniğimize çağırmakta Konya dışında iseler Whatsapp üzerinden takip etmekteyiz.
* Kliniğimizde FUE yöntemi ve DHI yöntemi ile saç, sakal, bıyık, kaş ekimi yapılmaktadır.
* İşlemler doktor ve profesyonel ekip tarafından yapılmaktadır. *İşlem sürecinin ciddiyetinin farkında olma bilinci ile hareket etmekte saç ekimine uygun ortamda işlem gerçekleştirilmektedir.
* Hasta memnuniyeti esas olarak çalışmaktayız. Saç, Sakal, Bıyık, Kaş ekimi yaptıracak hastalarımız ile sonuç garantili anlaşmakta, bir yıl sürecinde hastalarımızın takibi ve kontrolleri düzenli yapılmakta, birinci yılın sonunda vaat ettiğimiz sonuç noktasında hastadan kaynaklı bir sorun olsa bile arkasında durmakta kesin memnuniyeti esas kabul etmekteyiz.
Aksaray Saç Ekim Merkezi* Saç sorunu olan hastalarımızın saç ekimini gerçekleştirmekle beraber ikincil amacımız hâlihazırda var olan saçlarında takibini yapmakta dökülmelerini önlemek için gerekli tedavileri başlamakta ve takiplerini yapmaktayız.
* Saç dökülmesine karşı kliniğimizde bilgisayar ile saç analizi yapılmakta, saç dökülme nedenleri ortaya konmakta bu sebeplere uygun tedavi amaçlı PRP, MEZOTERAPİ uygulamaları yapılmaktadır.

* Aksaray Saç Ekim Merkezi özellikle Saç Ekimi sonrası ikincil amacımız hâlihazırda var olan saçlarında takibini yapmakta dökülmelerini önlemek için gerekli tedavilerini başlamaktayız. (Ektiğimiz saçlar kesinlikle dökülmemektedir.)
* Aksaray Saç Ekim Merkezi İşlem sürecinin bir ameliyat olduğu bilinci ile hareket etmekte saç ekimine uygun steril ortamda işlemi gerçekleştirmektedir.
*Butik bir klinik olarak çalışmakta Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi yapılacak danışanlarımızın ekimleri bizzat kliniğimizin genel koordinatörü ve koordinatörü tarafından yapılmaktadır.

Referanslarımızdan Kısa Bir Video


Aksaray Saç Ekim Merkezi

* Aksaray Saç Ekim Merkezi , Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi düşünen danışanlarımıza bulundukları ilde veya yurtdışında Viyana, Berlin, Amsterdam, Dubai vb daha önce Medklinik Saç Ekimi Merkezinde Ekim yaptırmış hastalarımız ile bizzat temasa geçmelerini sağlamakta, ekim kararında danışanlarımızın kafalarında en ufak bir tereddüt kalmadan kliniğimize güvenmeleri esas amacımız olmaktadır.

* Aksaray Saç Ekim Merkezi olarak temelde iki önemli hassasiyetimiz vardır.

      * Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık Ekimine karar vermek zor bir karardır. Bu kararı Aksaray Saç Ekim Merkezi yaptırmaya karar veren danışanlarımızın istisnasız memnun olmaları

     *Her ektiğimiz Saç Ekimi, Sakal Ekimi, Bıyık Ekimi bizim için bir reklamdır. Ve her danışanımızı gören yeni danışanlarımız olması esastır.


Aksaray Saç Ekim Merkezi Whatssap 7/24 iletişim: genel olarak “Aksaray Saç Ekim Merkezi ” için arama yapabilirsiniz. Derdinize hızlı çözüm bulalım. Telefon üzerinden konuşarak daha süratli bilgi alabilirsiniz. Arama yapabilir ya da Whatssap üzerinden yazabilirsiniz.
Numaramız Yazılı Resim Üzerine Tıklayarak Otomatik Olarak Arama Yapabilirsiniz.

Aksaray Saç Ekim Merkezi